GİRİŞİMCİ KADINLAR GRUBUNDA
ASLA YALNIZ DEĞİLSİN

  • Ekstra gelir sağlamak istiyorsun ancak nereden başlayacağını bilemiyorsun.
  • Var olan girişimini büyütmek istiyorsun ama nasıl yapacağını bilmiyorsun.
  • Kendini daha da geliştirebileceğin eğitimler arıyorsun.

Topluluğumuzun bir parçası olduğunda koskocaman bir ailenin de ferdi oluyorsun. Bunun bilinciyle seni asla yalnız bırakmıyoruz. Topluluğumuzun bir parçası olan tüm kadınlarımız, eğitmenlerimiz ve danışmanlarımız sana destek olmak için burada.

Web sitemizdeki sosyal kanıtlar, başarı hikayeleri ve kazançlar bugüne kadar eğitimlerimize katılmış kişilere ait olup, örnek ve fikir vermesi amacıyla paylaşılmaktadır. Girişimci Kadınlar Grubu Topluluğunda bulunan herkesin aynı sonucları alması mümkün olmayabilir. Bu sebeple belirtmek isteriz ki, kazanç ve kayıplarınızdan, kişisel veya ticari kararlarınızın başarısından veya başarısızlığından, mali durumunuzun veya gelir seviyenizin artması veya azalmasından veya sunulan bilgilerden kaynaklanabilecek herhangi bir başka sonuçtan sorumlu değiliz. Bu websitesi vesileyle katılacağınız eğitimler, yapacağınız anlaşmalar, kuracağınız ilişkiler dahil alacağınız tüm kararlar ve elde edeceğiniz tüm sonuclar sizin sorumluluğunuzdadır.

Web sitemiz ve eğitimlerimizin hiçbir şekilde META INC (Facebook) tarafından desteklenmediğini, yönetilmediğini ve ilişkilendirilmediğini belirtiriz.

Sosyal Medya