Aramıza Hoş Geldin...
Ödeme İşleminiz başarıyla tamamlandı.

Ödemeni aldık. Şimdi aşağıdaki butona tıklayarak profiline gitme ve girişimini anlatacağın, sana özel Tanıtım Sayfasını oluşturma zamanı!

SIRADA NE VAR?

Artık sen de Türkiye’nin ilk ve tek kadın girişimciler grubunun bir parçasısın! Nereden başlayacağını bilmiyorsan e-posta adresine gönderdiğimiz Yeni Üye Kontrol listesinden yararlanabilirsin.

Artık sen de Türkiye’nin ilk ve tek kadın girişimciler grubunun bir parçasısın!

E-posta adresine göndereceğimiz püf noktaları okumayı unutma!

Telegram grubumuza mutlaka katıl!

Bonuslar içeride seni belkiyor 🙂

Web sitemizdeki sosyal kanıtlar, başarı hikayeleri ve kazançlar bugüne kadar eğitimlerimize katılmış kişilere ait olup, örnek ve fikir vermesi amacıyla paylaşılmaktadır. Girişimci Kadınlar Grubu Topluluğunda bulunan herkesin aynı sonucları alması mümkün olmayabilir. Bu sebeple belirtmek isteriz ki, kazanç ve kayıplarınızdan, kişisel veya ticari kararlarınızın başarısından veya başarısızlığından, mali durumunuzun veya gelir seviyenizin artması veya azalmasından veya sunulan bilgilerden kaynaklanabilecek herhangi bir başka sonuçtan sorumlu değiliz. Bu websitesi vesileyle katılacağınız eğitimler, yapacağınız anlaşmalar, kuracağınız ilişkiler dahil alacağınız tüm kararlar ve elde edeceğiniz tüm sonuclar sizin sorumluluğunuzdadır.

Web sitemiz ve eğitimlerimizin hiçbir şekilde META INC (Facebook) tarafından desteklenmediğini, yönetilmediğini ve ilişkilendirilmediğini belirtiriz.

© 2022 Girişimci Kadınlar Grubu Sorularınız için: [email protected]

Sosyal Medya

Mail Bültenimize Kaydolun Ücretsiz Bonuslardan Haberdar Olun!

Online kurslarımızda güncellemeye gidildiğinden canlı yayın tarihlerimiz henüz belirlenmemiştir. Eğitimlerimizi ve canlı yayın tarihlerimizi anında öğrenmek için mail bültenimize kaydolun.