Cayma Hakkı ve İptal Koşulları

Cayma Hakkı ve İptal Koşulları

Cayma Hakkı:

6502 sayılı Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereği, cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmeleri, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallar cayma hakkının istisnalarıdır. Bu bağlamda, online eğitimlerde (dijital eğitim içerikleri dahil) iade veya iptal yapılamamaktadır. Ancak ALICI, girisimcikadinlar.com.tr’deki hiçbir konuya başlamadığı, sertifika talep etmediği ve herhangi bir kampanyayla birlikte satın almadığı sürece, 14 gün içerisinde eğitim iptali ve para iadesi talep edebilecektir.

ALICI, madde 7.1.e uygun olmak kaydı şartıyla, SATICI ile imzaladığı işbu Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin imza tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içinde cezai şart ödemeksizin cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkı süresi, hizmet ifasına ilişkin sözleşmelerde, sözleşmenin kurulduğu gün başlar. Cayma bildiriminizi cayma hakkı süresi dolmadan İnternet Sitesi’nde yer alan kişisel üyelik sayfanızdaki cayma seçeneği üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Firma Unvanı: Socify Media Danışmanlık Sanayi Tic.Ltd.Şti

Adres: Adalet Mah. Manas Blv. No: 39 İç Kapı No: 3201 BAYRAKLI/ İZMİR 

Eposta: [email protected]

Tel: +90 (543) 979 15 00

Cayma Hakkının Kullanımı:

Cayma hakkının kullanılması için 14 (ondört) günlük süre içinde SATICI’ ya iadeli taahhütlü posta veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve girisimcikadinlar.com.tr Mesafeli Satış Sözleşmesi madde 7 hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

ALICI’NIN / TÜKETİCİ’NİN BAZI HAKLARI

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

ALICI TARAFINDAN, SATIN ALINAN HİZMET BEDELİ ÖDENMEZ İSE:

Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.

KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER:

Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı’ya ödenmez ise, Satıcı ürün kullanımını iptal edebilir.

Mail Bültenimize Kaydolun Ücretsiz Bonuslardan Haberdar Olun!

Online kurslarımızda güncellemeye gidildiğinden canlı yayın tarihlerimiz henüz belirlenmemiştir. Eğitimlerimizi ve canlı yayın tarihlerimizi anında öğrenmek için mail bültenimize kaydolun.