WUUHUU!
TESTİ EKSİKSİZ TAMAMLADIN, HARİKA!
ŞİMDİ GİRİŞİMCİ SÜPER GÜCÜNÜ KEŞFETMEK İÇİN SON BİR ADIM KALDI!

Test sonucun birazdan E-Posta kutuna gelecek. Eğer sonucunu göremiyorsan Spam, Tanıtımlar veya Gereksiz kutunu kontrol etmeni öneririz.

12.000’den fazla girişimci kadın, GKG sayesinde başarıya ulaştı, sıra artık sende!

SINIRSIZ ERİŞİM İÇİN HEMEN KAYIT OL:

Kişiye Özel Tanıtım Sayfası

Sürekli Güncellenen Eğitim Arşivi

Özel Gruplar ve İşbirlikleri

Aylık Canlı Yayınlar

Marka Tanıtımları

Canlı Uzman Eğitimleri

Danışmanlık-Koçluk Hizmetleri

Sektörüne Özel Network Ağı

10+ Girişimini Büyütecek Hizmet

AYRICA BU 4 MUHTEŞEM BONUSA SAHİP OLACAKSINIZ

  • GİRİŞİMLER İÇİN 90 GÜNLÜK BAŞARI PLANI TAKVİMİ
  • 30 GÜNLÜK SOSYAL MEDYA PLANLAYICI
  • İÇERİK PLANLAMA GÜNÜ DÜZENLEYİCİ
  • INSTAGRAM / PİNTEREST / TİKTOK PLANLAYICI

Türkiye’nin ilk ve tek dijital network ağı olan Girişimci Kadınlar Grubu lansmana özel yıllık/1750 TL üyelik ücreti ve 1250 TL değerinde 4 bonus ile  çok avantajlı. Günde sadece 5 TL ile girişimini başlatmaya ne dersin?

Web sitemizdeki sosyal kanıtlar, başarı hikayeleri ve kazançlar bugüne kadar eğitimlerimize katılmış kişilere ait olup, örnek ve fikir vermesi amacıyla paylaşılmaktadır. Girişimci Kadınlar Grubu Topluluğunda bulunan herkesin aynı sonucları alması mümkün olmayabilir. Bu sebeple belirtmek isteriz ki, kazanç ve kayıplarınızdan, kişisel veya ticari kararlarınızın başarısından veya başarısızlığından, mali durumunuzun veya gelir seviyenizin artması veya azalmasından veya sunulan bilgilerden kaynaklanabilecek herhangi bir başka sonuçtan sorumlu değiliz. Bu websitesi vesileyle katılacağınız eğitimler, yapacağınız anlaşmalar, kuracağınız ilişkiler dahil alacağınız tüm kararlar ve elde edeceğiniz tüm sonuclar sizin sorumluluğunuzdadır.

Web sitemiz ve eğitimlerimizin hiçbir şekilde META INC (Facebook) tarafından desteklenmediğini, yönetilmediğini ve ilişkilendirilmediğini belirtiriz.

© 2022 Girişimci Kadınlar Grubu Sorularınız için: [email protected]

Sosyal Medya

Mail Bültenimize Kaydolun Ücretsiz Bonuslardan Haberdar Olun!

Online kurslarımızda güncellemeye gidildiğinden canlı yayın tarihlerimiz henüz belirlenmemiştir. Eğitimlerimizi ve canlı yayın tarihlerimizi anında öğrenmek için mail bültenimize kaydolun.