GİRİŞİMCİ SÜPER GÜCÜNÜ BULMAK

Her birimiz kendi süper gücümüzü bulmak için zaman ayıralım

Test, hedeflerinize ulaşmanızı çok daha kolay hale getirecek.

Verdiğin cevapları analiz ederek ait olduğun girişimci türünü bulacağız.

Kurucumuz Ülkü Hür’ün Size Bir Mesajı Var!

Ülkü Hür | Kurucu

Merhaba, ben Girişimci Kadınlar Grubu kurucusu Ülkü Hür. Küçük adımlarla büyük sorunları çözdüğüm, kendi geleceğimi tuğla tuğla inşa ettiğim iş hayatımda birçok kadın girişimcinin karşılaştığı sorunlar karşısında yenildiğini ve hayallerinden vazgeçmek zorunda bırakıldığını gördüm. Bunu engellemek adına kendi deneyimlerimi, bilgi birikimimi ve bağlantı ağımı ülkemizin diğer cesur ve güçlü kadınlarıyla paylaşarak bir kadın girişimciler topluluğu oluşturmak istedim.

Bu nedenle 2017 yılında Girişimci Kadınlar Grubunu kurdum ve o tarihten bu yana toplamda 35000 üyeye ulaşan bir topluluğun ilk adımını attım. Başardıklarımız, üyelerimiz ve bu 5 yılda katettiğimiz yol herşeyi anlatıyor zaten. Ancak daha gidecek çok uzun bir yolumuz, başaracak daha çok hedefimiz var. Seni de aramızda görmek ve başarılarına şahit olmak istiyoruz. Bu testi çözerken aklına tutmanı istediğim tek bir şey var: Sen bir kadınsın ve dünyayı güzelleştirmek senin elinde!

Başarılı bir girişim sahibi olmayı mı istiyorsun?

Senin için hazırladığımız eğitimlere, canlı derslere ve başarı takvimine sahip olmak için topluluğumuzu katıl!

Ücretsiz testimizi çöz ve senin için özel bir rapor oluşturmamıza izin ver.

Web sitemizdeki sosyal kanıtlar, başarı hikayeleri ve kazançlar bugüne kadar eğitimlerimize katılmış kişilere ait olup, örnek ve fikir vermesi amacıyla paylaşılmaktadır. Girişimci Kadınlar Grubu Topluluğunda bulunan herkesin aynı sonucları alması mümkün olmayabilir. Bu sebeple belirtmek isteriz ki, kazanç ve kayıplarınızdan, kişisel veya ticari kararlarınızın başarısından veya başarısızlığından, mali durumunuzun veya gelir seviyenizin artması veya azalmasından veya sunulan bilgilerden kaynaklanabilecek herhangi bir başka sonuçtan sorumlu değiliz. Bu websitesi vesileyle katılacağınız eğitimler, yapacağınız anlaşmalar, kuracağınız ilişkiler dahil alacağınız tüm kararlar ve elde edeceğiniz tüm sonuclar sizin sorumluluğunuzdadır.

Web sitemiz ve eğitimlerimizin hiçbir şekilde META INC (Facebook) tarafından desteklenmediğini, yönetilmediğini ve ilişkilendirilmediğini belirtiriz.

© 2022 Girişimci Kadınlar Grubu Sorularınız için: [email protected]

Sosyal Medya

Superhero Quiz
Hangi Kelime Size Daha Çok Hitap Ediyor?