Başarı Hikayeleri

GERÇEK BAŞARILAR
HAYATI GERÇEKTEN DEĞİŞTİREN GİRİŞİMLER

Girişimci Kadınlar Grubu ülkemizde ilkleri başarmak ve yalnızca bireysel değil, toplumsal olarak da geleceğe kalıcı
işler bırakmak hedefiyle hareket ediyor. Girişimci kadınlarımız toplum bilinci yüksek, işletmeleriyle insanların
hayatını iyi yönde değiştiren girişimler inşa ediyor. Değer üreten üyelerimizin başarı
öykülerini okuyun.

Asya Koşal
@butik_asyaca Kurucusu

1999 depreminde 3 gün sonra enkaz altından çıkarak azimle yeniden hayata döndüm. O tarihten bu yana bıkmadan usanmadan dünyanın her yerindeki kalplere umut aşılıyorum. Hayatı tek elle ilmek ilmek örüyorum.

Asya Koşal'ın Başarı Hikayesi

Funda Şimşek
Nefes Koçu

2006 yılından bu yana NLP, Kinesiyoloji, EFT, Deeksha, Access Bars, Yaşam Koçluğu, Human Design, Nefes Koçluğu ve Nefes Eğitmenliği, Meditasyon, Mucizeler Kursu öğretici rehberliği eğitimlerini aldım.

Funda Şimşek'in Başarı Hikayesi

Lütfiye İlerici
Yüz Yogası Eğitmeni

holisticfaces Instagram sayfasını 12 Kasım 2020 yılında kurdum. Her biri birbirinden özel ve pozitif toplam 51000 kişilik bir ailemiz var. Ayrıca uluslararası ve çevrimiçi eğitimler de veriyorum.

Lütfiye İlerici'nin Başarı Hikayesi

Merve Peker Kırman
Öğrenci ve Yaşam Koçu

Öğretmenlik ve editörlük mesleğini bir kenara bıraktığım zamanlardı. “Ben başka neler yaparım?” diye kendi kendime sorduğum bir dönemde, koçluk eğitimi reklamı gördüm. Araştırdım ve “Tamam, işte bu!” dedim. “Nasıl olacak? Nasıl yaparım?” derken eğitimimi tamamladım. 

Merve Peker Kırman'ın Başarı Hikayesi

Deniz Topaç Önal
Mar'le Official

Sevgili hocamın büyük özveri ve sevgi ile kurduğu GKG’ya dahil olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Benim gibi bir çok cesur,girişimci ruhlu ve birbirinden yetenekli kadınların bir arada olduğubu grupta aynı zaman da çok iyi bir network oluştu diyebilirim. Sevgili Ülkü hocama bizleri bir araya getirdiği ve gönülden destek verdiği için çok çok teşekkür ederim.

Nilgün Özel
Namo Dönüşüm Atölyesi Kurucusu

İçinizdeki sese kulak verin. Kendi içinizdeki potansiyeli ortaya çıkarmak için daha ne kadar beklemeyi düşünüyorsunuz? O zaman artık harekete geçmenin zamanı çoktan geldi. Hadi başlayalım.

Nilgün Özel'in Başarı Hikayesi

Nurten Dalga
Nefes ve Yaşam Koçu

Uzun yıllar sağlık sektöründe çalışırken edindiğim tecrübe sonucunda, şifa arayan hastalarda bilimsel tıp tedavisi ile birlikte alternatif tıp, spiritüel ve enerji çalışmalarının son derece faydalı olduklarına şahit oldum. Bu sebeple ilgimi çeken ve büyük merak uyandıran bu konularla ilgili yoğun istek ve heyecanla çalışmalar gerçekleştirdim.

Nurten Dalga'nın Başarı Hikayesi

Şeyma Kaşifoğlu
Seymstore' Markasının Kurucusu

Markamın takipçilerini ve müşterilerini ilk başlarda sadece yakın çevrem oluştururken, bu sayı Ekim 2022’de 1500 kişiyi geçti. Bu bile kısa zamanda benim için büyük bir rakam.

Şeyma Kaşifoğlu'nun Başarı Hikayesi

Yasemen Albayrak
Bennu Design Kurucusu

Bennu Design, 2022 yazından itibaren Instagram üzerinden müşterileriyle buluştu ve her gün onlarca doğal taş sever aramıza katılmaya devam ediyor.

Yasemen Albayrak Kırman'ın Başarı Hikayesi

Aslıhan Alaca
Kuantum Düşünce Tekniği Eğitmeni

Aslıhan Alaca FARKINDALIK & DÖNÜŞÜM’de ÖZ FARKINDALIK ATÖLYE ÇALIŞMALARI, BİREYSEL KOÇLUK GÖRÜŞMELERİ ,ÖZE YOLCULUK MEDİTASYONLARI hizmetleri sunuyorum.

Aslıhan Alaca'nın Başarı Hikayesi

Ayşe Hançer
Ayşehançermakeuptürban kurucusu

“Başarı hiç bir zaman tesadüf değildir” ilkesine inanan, öz disiplinin yanında birbirine güvenen ve saygı çerçevesinde birlikte çalışan bir ekip oluşturmak girişimim adına benim en büyük hayalim.

Ayşe Hançer'in Başarı Hikayesi

Nursel Kalender
Yönetici Koçu ve Kurumsal Eğitmen

Hedefimiz ise Bilgi Akademi mezun koçları ile birlikteliğimizi devam ettirmek ve onların da bu yolda gelişerek ilerlemelerini sağlamak.

Nursel Kalender'in Başarı Hikayesi

DERYA CAN
Spiritüel koç/ ThetaHealing Uygulayıcı

ThetaHealing Tekniği ile kişinin hayatında yaşadığı birçok kısır döngü, travma, hastalıklar, psikolojik sorunların vb. sebeplerini, bilinçaltı düzeyde bularak çözüme kavuşturuyor ve bir daha bu sorunları yaşamaması için destek oluyorum.

Derya Can'ın Başarı Hikayesi

Göksenin Güleç Efe
Uluç Mobilya Mimar ve Ortağı

2 yıl başka firmalarda tecrübe kazandıktan sonra 2019 yılı itibari ile Uluç Mobilya Mimarlık & Tasarım firmamızda aktif olarak çalışmaktayım.

Göksenin Güleç Efe'nin Başarı Hikayesi

Ebru Akçakanat
Uzm. Dr. Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı

Ben Uzm. Dr. Ebru Akçakanat. 1999 yılında Tıp Fakültesinden mezun oldum. Klinik Mikrobiyoloji Uzmanlığımın ardından, farklı birçok bütünsel tedavi alanında eğitimler aldım. Bütünsel olarak iyileşme için fiziksel ve ruhsal olarak tedaviler uyguluyorum.

Ebru Akçakanat'ın Başarı Hikayesi

Özlem Orhanlı
pofuduk_amigurumi Kurucusu

2016 yılından beridir yoğun bir şekilde amigurumi ile uğraşmaktayım. Yeğenimi sevindirmek için ördüğüm bebeğin bundan sonraki hayatımı şekillendireceğini nerden bilebilirdim ki?. İyi ki diyorum şimdi, iyi ki.🙏🏻

Özlem Orhanlı'lın Başarı Hikayesi

Filiz Yıldız
Seliz Akademi Kurucusu

Seliz Akademi, Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı Estetisyenlik belgesinin verildiği, Güzellik Uzmanlığı, protez tırnak, kalıcı makyaj, ipek kirpik ve birçok güzellik işlemlerinin öğretildiği bir akademidir.

Filiz Yıldız'ın Başarı Hikayesi

BAŞARI HİKAYENİ BİZİMLE PAYLAŞMAYA NE DERSİN?

Başarı hikayeni bizimle paylaşarak yeni girişimci kadınlarımızın senin deneyimlerinden yararlanmasını ve senin başarından ilham almasını sağlayabilirsin.

TOPLULUĞA KATIL

Tuğba Onur Dalgöğüsoğlu
yadbeekeeping Kurucusu

Ben Tuğba Onur Dalgöğüsoğlu. 1989, Şanlıurfa doğumluyum ve Ankara’da yaşıyorum. Evliyim ve 1 oğlum var. Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği Bölümü 2012 yılı mezunuyum.

Tuğba Onur Dalgöğüsoğlu'nun Başarı Hikayesi

Aslıhan Özdemir
Aslıhan Butik Pasta Kurucusu

Ben Aslıhan Butik Pasta kurucusu Aslıhan Özdemir. Glutenli-Glutensiz, Vegan ve rafine şekerli-rafine şekersiz olmak üzere özel günlerinize tasarım pasta yapıyorum. Pastanem İzmir’in Karşıyaka ilçesinde, çarşıya çok yakın bir konumda.

Aslıhan Özdemir'in Başarı Hikayesi

Gülçin Eruygun
nargelisim Kurucusu

Ben nargelisim kurucusu Gülçin Eruygun. 1981 yılında İstanbul’da doğdum. Evliyim ve 12 yaşında bir kızım var. Şu an Makedonya’da yaşıyorum. Nefes ve yaşam koçu, Bioenerji eğitmeni ve uygulayıcısı, Thetahealer ve Access bars uygulayıcısıyım.

Gülçin Eruygun'un Başarı Hikayesi

Gülnaz Kıybar
Gülnaz Kıybar Bride Accessories

Ben Gülnaz Kıybar. 1982 Denizli doğumluyum. Resim-İş öğretmeniyim. Şu anda Gülnaz Kıybar Bride Accessories markam ile özel gün organizasyonları ve gelin aksesuarları tasarımları yapıyorum.

Gülnaz Kıybar'ın Başarı Hikayesi

Hakan Gül
Kuaför Hakan Gül Kurucusu

1976 doğumlu,evli ve bir çocuk babasıyım. Henüz ilkokul çağlarındayken el sanatları ile uğraşmaya ve kendi işimi yapmaya isteğim vardı.

Hakan Gül'ün Başarı Hikayesi

Hale Yıldırım Eroğlu
Organicnar Kurucusu

Ben Hale Yıldırım Eroğlu. 1978, İzmir doğumluyum. Radyo -TV Yayıncılık mezunuyum. Evliyim ve 1 çocuğum var. Çeşitli kurumsal firmalarda yöneticilik yaptım. Yurtdışı ve yurtiçinde binlerce müşteriye ulaşan Organicnar markasının kurucusuyum.

Aslıhan Özdemir'in Başarı Hikayesi

Hatice Hande Erer
Semanur Ev Tekstili Kurucusu

Semanur Ev Tekstili markası altında ev tekstili ve çeyiz ürünleri alanında müşterilerimize özel tasarımlar hazırlıyoruz.

Hatice Hande Erer'in Başarı Hikayesi

Hatice Sarıbulut
Minybaby Bebek ve Çocuk Giyim

Biz Hatice Sarıbulut ve Zeynep Akduman, iki kız kardeş Minybaby Bebek ve Çocuk Giyimin kurucularıyız.  Ben Hatice Sarıbulut 28 yaşındayım. 1994 Doğumlu evli ve 2 erkek çocuk annesiyim. İzmir Ekonomi Üniversitesi Lojistik Yönetimi Lisans mezunuyum. 

Hatice Sarıbulut'un Başarı Hikayesi

Hatice Şahin
Alhas Mutfak Kurucusu

Ben kendi işini aşkla yapan bir kadın girişimciyim. Alhas mutfak 20 yıldır İzmir’in her noktasına tadilat yapıyor. İzmir ile sınırlı kalmayıp yurtdışı bağlantılı müşterilerine de hizmet vermekte.

Hatice Şahin'in Başarı Hikayesi

Hatice Urgancı Çaput
Glow Up Güzellik Salonu kurucusu

Glow Up Güzellik Salonu bünyesinde Lazer Epilasyon, Bölgesel İncelme, Manikür-Pedikür, Protez Tırnak, Kalıcı makyaj hizmeti vermekteyiz.

Hatice Urgancı Çaput'un Başarı Hikayesi

Hilal Müge Şişman
HMSJewel Kurucusu

Semanur Ev Tekstili markası altında ev tekstili ve çeyiz ürünleri alanında müşterilerimize özel tasarımlar hazırlıyoruz.

Hilal Müge Şişman'ın Başarı Hikayesi

İlkay Erkut
ilkaydesign Kurucusu

Ben İlkay Erkut. ilkaydesign marka kurucusuyum. 40 yaşındayım.Tekstil sektöründe 20 yıldır stilistlik yapmaktayım.Takı takmayı çok sevdiğim için 3 yıl önce sosyal medyada kendi takı sayfamı açtım. ilkaydesign 3 yılda 34,5k takipçiye ulaştı. 

İlkay Erkut'un Başarı Hikayesi

İlknur Özçelik
Yüksek Mühendis

Bir mühendis olarak insanlara astroloji ve yaşam tasarımı yoluyla kendilerini tanıma, şifa yöntemleri, nlp, tarot sembolleri, şifalanma, ve geomancy yoluyla zihinlerindeki soruları cevaplamaları için yol gösteriyorum. Bu yolda yürüyüp başkalarını şifalandırırken kendim de şifalanıyorum.

Hatice Şahin'in Başarı Hikayesi

Banu Işıl Koç
bassepiglobal Kurucusu

Ben bassepiglobal’den Banu Işıl Koç. Yourbag markası kurucusu ve kadın istihdamında rol alan bir firmayız. Özellikle örgü çanta ve deri üretimi yapıyoruz. Bassepi 11 yıl önce kuruldu ve şu anda evden çalışan 350 kadına istihdam sağlıyoruz

Banu Işıl Koç'un Başarı Hikayesi

Atina İrem Budak
@atinairembudak

Ben Atina. 1989 yılında İstanbul’da doğan bir Terazi kadınıyım. Ömrümün 15 yılını tekstile adamışken, 2015 yılında radikal bir kararla bu sektörü bıraktım ve sonrasında Satürn döngümü yaşadığım 2018 yılında Astroloji ile profesyonel olarak ilgilenmeye başladım.

Atina İrem Budak'ın Başarı Hikayesi

Elif Düz
Elif Düz ile Tatlı Şifa Kurucusu

Kendim, ailem için yaptığım ürünleri sevdiklerim ve çevremdeki tüm insanların faydalanması, aynı zamanda da aile bütçenize katkı sağlamak için 2019 dan itibaren hizmet sektöründe sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyorum.

Elif Düz'ün Başarı Hikayesi

Ayşegül Birol
Birol Design Kurucusu

Ben Ayşegül Birol. 1961 İstanbul doğumluyum. İtalyan kız orta ve lisesini tamamladıktan sonra Tatbiki Güzel Sanatlar, Grafik Sanatlar bölümünü bitirdim.

Ayşegül Birol'un Başarı Hikayesi

Hüsniye Önder
ze.zedesign Kurucusu

Ben ze.zedesign kurucusu Hüsniye Önder. Profesyonel fotoğraf zemini tasarımcısıyım. 1981 yılında Sivas’ta dünyaya gözlerimi açtım. Çocukluğumdan bu yana üretmem ve ayrıntılarla ilgilenmem, tasarıma olan yeteneklerimi geliştirdi.

Hüsniye Önder'in Başarı Hikayesi

Ayşen Oktay
aysensworld Kurucusu

Ben aysensworld kurucusu Ayşen Oktay. İki kız çocuk sahibi, hiç çalışma hayatı olmayan ama üretmeyi ve el işlerini çok seven bekar bir anneyim. Hayatı,insanları,doğayı ,paylaşmayı çok seviyorum.

Ayşen Oktay'ın Başarı Hikayesi

Buket Benar
buketilebilinc Kurucusu

Ben  buketilebilinc kurucusu Buket Benar. 1987 Bursa doğumluyum. Bursa Ticaret Meslek Lisesi muhasebe mezunuyum. Doğuştan Serebral palsi hastasıyım; özel bir birey olmama rağmen hayatta birçok durumu kendim için engel görmedim.

Buket Benar'ın Başarı Hikayesi

Ceren Tozoğlu
Birol Design Kurucusu

Ben Ceren Tozoğlu. Kimya öğretmeni ve thetahealing eğitmeniyim. Kendime ve bütüne katkı olmayı öğrenmeyi ve öğretmeyi seviyorum. Theta healing eğitmeni olarak, thetahealing uygulayıcıları yetiştiriyorum.

Ceren Tozoğlu'nun Başarı Hikayesi

Didar Diri
moodfittr Kurucusu

Çocukluğumdan bugüne dek benim için vazgeçilmez bir değer olan sağlıklı beslenme ve dolayısıyla sağlıklı yaşam, beni sağlık sektörü ile tanıştıran ana unsur oldu. Uzun yıllar sağlık sektöründe (İlaç firmalarında yönetici olarak) çalıştım ve emekli oldum.

Didar Diri'nin Başarı Hikayesi

Elif Şahin
İnZe Ayakkabı Kurucusu

Ben Öğretim Görevlisi ve İNZE ayakkabı markasının kurucusu Elif Şahin. Lisans ve yüksek lisans eğitimlerimi tamamladıktan sonra akademik hayata atıldım ve 10 yılı aşkın süredir öğretim görevliliği yapmaktayım.

Elif Şahin'in Başarı Hikayesi

Esra Keleş
esrakelesdanismanlik Kurucusu

Ben Esra Keleş. Regresyon ve Psikolojik Astroloji Danışmanıyım. Esra Keleş Danışmanlık, Dönüşüm yolculuğunda ruhsal, zihinsel, bedensel denge için Regresyon ve Psikolojik astrolojiden yararlanıyorum. 

Esra Keleş'in Başarı Hikayesi

Eşe Karagönlü
niyetinihisset Kurucusu

Kısaca bahsetmek gerekirse, 2019 yılında başladığım niyetinihisset serüveninde kişisel gelişim, aile danışmanlığı ve öğrenci koçluğu hizmetleri sağlıyorum. Ailelerin aile içi iletişim sorunlarına etkili çözümler sunuyorum.

Eşe Karagönlü'nün Başarı Hikayesi

Feray Tunç
Akasyam Optik Kurucusu

Ben Feray Tunç Marmara Üniversitesi Fizik Bölümünü bitirdikten sonra İ.T.Ü ‘de M.B.A yaptım. Yabancı dile merakım olduğu için İngilizce’nin yanında Almanca ve İspanyolca dillerini öğrendim.

Feray Tunç'un Başarı Hikayesi

Fulya Nurdoğan
Fufuli Natural & Floral Kurucusu

Ben Fulya Nurdoğan, Ankara doğumluyum ve halen burada yaşıyorum. Ankara Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı ’99 mezunuyum. Halen kurumsal hayatıma devam ederek kendi mesleğimi yapmaktayım.

Fulya Nurdoğan'ın Başarı Hikayesi

Gözde Akgüç
Outcraft Marka Kurucusu

Ben Gözde Akgüç. İstanbulluyum ve 2018’den beri  İzmir’de yaşıyorum. Yaklaşık 10 sene kurumsal firmalarda veri yönetimi ve analizi üzerine çalıştım. Eşimle beraber İzmir’e taşınma durumumuz olunca severek çalıştığım işimden ayrılıp, kendime tekrar severek çalışabileceğim bir yol çizmeye karar verdim.

Gözde Akgüç'ün Başarı Hikayesi

Gülden Yurtbahar
makrume_dunyam Kurucusu

Ben Gülden Yurtbahar. 35 yaşında, işletme mezunu, üretmeyi çok seven, işini ilk günkü heyecanla yapan bir anneyim. makrume_dunyam sayfasını 9 Kasım 2019 tarihinde açmıştım.

Gülden Yurtbahar'ın Başarı Hikayesi

Gülderen Çelik
Mifa Tuhafiye Kurucusu

Ben Mifa Tuhafiye kurucusu Gülderen Çelik.  Yaşadığım yerdeki ihtiyaç eksikliğini hayalimde olan meslek ile birleştirerek  imkanlarım el verdiği anda işletmemi açmaya karar verdim ve kısa süre içerisinde Mifa Tuhafiye’yi   faal hâle getirdim. Tuhafiye ürünleri, yün ve iç çamaşırı satıyoruz.

Gülderen Çelik'in Başarı Hikayesi

Fulya Nurdoğan
Fufuli Natural & Floral Kurucusu

Ben Fulya Nurdoğan, Ankara doğumluyum ve halen burada yaşıyorum. Ankara Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı ’99 mezunuyum. Halen kurumsal hayatıma devam ederek kendi mesleğimi yapmaktayım.

Fulya Nurdoğan'ın Başarı Hikayesi

Ferda Okyar
Ferda Okyar Marka Kurucusu

Kendi adıma yapılmayan bir şeyi yaptığımı, Online Güzellik Koçluğu kavramını bir çok kişinin hayatına kattığımı düşünüyorum. Nasıl ki saçımızı yaptırmak için kuaförümüze, sağlığımızı kontrol etmek için doktorumuza gidiyorsak, cildimizle alakalı her adımı birlikte belirlemek için cilt koçluğuna duyulan ihtiyaç da Ferda Okyar markasıyla destekleniyor.

Ferda Okyar'ın Başarı Hikayesi

Asuman Şimşek
Herbalife Nutrition distribütörü

Ben Herbalife Nutrition distribütörüyüm. Network marketing sistemini kullanan çok köklü bir beslenme firmasıyız. 1980 yılında kurulan firmamız şu anda 95 ülkede faaliyette. New York borsasında işlem görüyor. Her ülkenin ilgili bakanlıklarınca onaylı.

Asuman Şimşek'in Başarı Hikayesi

Gülden Yurtbahar
Makrume Dünyam Marka Kurucusu

En çok aydınlatmaları ve duvar dekorlarını yapmayı seviyorum. Tamamladığım ve tasarladığım her sipariş çok değerli ve özenliydi benim için.

Gülden Yurtbahar'ın Başarı Hikayesi

İpek Elgin
Elgin Koçluk& Eğitim Firması Kurucusu

Günümüzde birkaç eğitim alan herkesin ben Koç oldum diyerek kendini hizmet verir ve fayda sağlar olarak göstermesi açıkçası beni daha da üretmeye, daha çok eğitim almaya ve pek çok kasımı geliştirerek sektörde hak ettiğim yerimi alabileceğim konusunda yüreklendirdi.

İpek Elgin'in Başarı Hikayesi

Kadriye Çelik
Yumakdizayn Marka Kurucusu

Hiçbir zaman kalitesiz ve kullanışsız ürün tercih etmem. Karakterime ters 🙂 Bu yüzden her şeyi kişiye özel üretiyor ve organik , sağlıklı ipler kullanmaya özen gösteriyorum.

Kadriye Çelik'in Başarı Hikayesi

Kalbiye YAMAÇ
Kimya Öğretmeni & Thetahealing eğitmeni

Bilinçaltınızdaki negatif duyguları ve travmaları kökten iyileştirerek, mutlu ilişkilere, hayata “Merhaba!” demek için Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden bize ulaşabilirsiniz.
Birlikte Başarabiliriz.

Kalbiye Yamaç'ın Başarı Hikayesi

Kebire Kale
madamekek_photographer kurucusu

Müşterilerimin hayalindeki görsele en yakın olan fotoğrafı çekmek için ne gerekiyorsa yaparım ve bu da beni farklı kılan unsur.

Kebire Kale'nin Başarı Hikayesi

Kübra Uçar
defnedesigns kurucusu

En büyük hayalim kendi dükkanımın içinde bir salıncak ve bir aynalı masa karşısında çocukların tokalarımı deniyor olduğunu görmek.

Kübra Uçar'ın Başarı Hikayesi

Melek Arslan
Mellygurumii kurucusu

Amigurumi ürünlerimin tümünü  %100 pamuk iplikle örüyorum. Çocuklara zarar vermeyen materyaller kullanmaya özen gösteriyorum.

Melek Arslan'ın Başarı Hikayesi

Münevver Sarı
Duru Tasarım Marka Kurucusu

Üretmek çok güzel ve bana güç veriyor. Belki de işim daha da iyi oldukça benim gibi birçok anneye iş kapısı kazandıracaktır.

Münevver Sarı'nın Başarı Hikayesi

Nefise Akçay
nefisworks Markasının Kurucusu

Sektörde hem kişiye özel önlük bulmak hem de logo renkleriyle ve logo baskısıyla ürün bulmak çok zor oluyordu . Bu açığı kapatmak,  kendi işimin patronu olmak ve kadınlar olarak her zorluğa göğüs gerdiğimizi göstermek için başladım.

Merve Akçay'ın Başarı Hikayesi

Aslı Uzun
byasliofficial Marka Kurucusu

Ölçü, beden, model ve kumaş sınırı olmadan hizmet vermemizden ve kalitemizden dolayı müşterilerimizin bizi tercih ettiğine inanıyoruz.

Aslı Uzun'un Başarı Hikayesi

Özlem Gökçen
hayatellidebaslar Marka Kurucusu

Hayatellidebaslar Ailesi olarak, içimizdeki değersizlik hissinden kurtulup, kendimizi nasıl sevip, hem bedensel hem de ruhsal olarak daha iyi yaşarız konusunu paylaşıyoruz.

Özlem Gökçen 'in Başarı Hikayesi

Merve Kocabey
mim_dogaltas Marka Kurucusu

Henüz girişimim tam olarak oturmuş değil, yavaş yavaş gelişiyor. Henüz çiçeği burnunda bir girişimci diyebiliriz benim için. 😊

Merve Kocabey 'in Başarı Hikayesi

Merve Özfidancı
Sivasbalmumu Kurucusu

Müşterilerim ile kurduğum ilişkimde bir arkadaş hatta bazıları ile bir dost oldum. Ürünlerim ile çıktığım bu yolda en güzel kazanımım birbirinden farklı değerli insanlar oldu.

Merve Özfidancı'nın Başarı Hikayesi

Merve Yarar
Design By Merve Marka Kurucusu

Şu an girişimci bir kadın olarak hem üretiyor hem de yurt içi ve yurt dışına bebeklerimiz için sağlıklı oyuncakların satışını yapıyorum. Ürünlerim tamamen bebeklerin sağlığını düşünerek tasarlanıp üretiliyor.

Merve Yarar'ın Başarı Hikayesi

Mine Erol Zeybek
Mavi Yıldız Takı Marka Kurucusu

“Yıldız Tozu İyilik Projesi” için özel üretilen ürünün satılması sonucu iyilik projesi için birikim yapılmış olacak. Yapılan iyilik sayesinde bu proje için bağışta bulunmuş oluyorsunuz.

Mine Erol Zeybek'in Başarı Hikayesi

Reyhan HALDIZOĞLU
Gayrimenkul ve Yatırım Uzmanı

Birlikte çalışacağımız için şimdiden müthiş bir heyecan duyduğumu ve bu heyecanımın sizler tarafından aynı heyecanla karşılandığını bilmek paha biçilemez.

Reyhan HALDIZOĞLU 'nın Başarı Hikayesi

Sema Aras Gür
Sivasbalmumu Kurucusu

Hobi olarak yaptığım sofra konsept tasarımlarımı kalıcı hale getirip diğer insanların da faydalanabileceği kalıcı bir hale getirmek istedim.

 

Sema Aras Gür 'ün Başarı Hikayesi

Serpil Kavruk
Design By Merve Marka Kurucusu

Pandemi ile 20 yıldan fazla süre hizmet verdiğim hemşirelik mesleğinden ayrılıp geride canla başla çalışan meslektaşlarım için bir katkı, bir eğlenceli aksesuar bırakmak istedim.

 

Serpil Kavruk 'un Başarı Hikayesi

Sibel Türkileri
Mavi Yıldız Takı Marka Kurucusu

Tasarımı kendimize ait olan ürünleri büyük bir titizlikle, kişiye özel bir şekilde yapmaya çalışıyoruz.

 

Sibel Türkileri 'nin Başarı Hikayesi

Şevval Nükhet Saraç
Herbalife Nutrition Beslenme Koçu, Wellbeing Uzmanı

Bu uzun yılların bana en büyük öğretisi zorlukla karşılaştığımda arkasından gelecek olan güzellikleri beklemek oldu. Mutlaka başka bir yol açılır eğer sen yoldaysan.

 

Şevval Nükhet Saraç 'ın Başarı Hikayesi

Amarta İpek Kaya
ThetaHealing® Eğitmeni

Ben Amarta İpek Kaya. Kişinin yaptığı en önemli yatırımın kendine olduğuna inanıyorum.
Hayatı, kendini ve diğerlerini olduğu gibi görmek, kabul etmek iç huzuru ve denge için
önemli.

Amarta İpek Kaya 'nın Başarı Hikayesi

Aslı Nilay Akcan
@tiberlinnasartstudio Kurucusu

Merhaba, ben Aslı Nilay Akcan. @tiberlinnasartstudio markası kurucusuyum. İstanbul’da doğdum, Lisan Eğitimimi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümünde tamamladım. Sektörde öncü firmaların , tasarım departmanlarında tasarım ve üretim hazırlık aşamalarında yer aldım.

Aslı Nilay Akcan'ın Başarı Hikayesi

Ayfer Yılmazkaya
@cani.laras Kurucusu

Ben Ayfer Yılmazkaya. İktisat fakültesi mezunuyum.1 oğlum (Can),1 kızım (Lara) ve bir de 4 patili oğlum var. Uzun yıllar İstanbul’da ihracat ve havacılık sektöründe çalıştıktan sonra emekliliğimde güzel şehir İzmir’de yaşamak hayalimi gerçekleştirerek, ailecek İzmir’e taşındık.
 

Ayfer Yılmazkaya'nın Başarı Hikayesi

Ayla Yıldırım Altıntaş
Clay Craft Design Kurucusu

Merhaba, Ben Ayla Yıldırım Altıntaş. 14.09.1980 tarihinde İstanbul Şişli’de dünyaya geldim. Beş kız bir oğlan 6 olan kardeşlerden 5. en küçük kızım ve benden de küçük bir de erkek kardeşimiz var. Evliyim ve Altan Kaan adında 18 yaşında bir oğlum var.
 

Ayla Yıldırım Altıntaş 'ın Başarı Hikayesi

Ayşe Gül Odaman
Aykombu Kurucusu

Ben Ayşe Gül Odaman. Aykombu markası ile İzmir Alsancak’ta Kombucha üretimi yapmaktayım. Bütünsel sağlık için fermente edilmiş siyah ve yeşil çayın, yani kombuchanın muhteşem birlikteliği bağırsak florasını yeniler ve pek çok rahatsızlığı önlemeye yardımcı olur. 

 

Ayşe Gül Odaman 'ın Başarı Hikayesi

Ayşe Şen
nazdizayn Kurucusu

Nazdizayn ismi kızım Elifnaz’ın doğması ile oluştu. Bebekken kızıma gelen misafirlere ikram için yaptığım hediyelikler ile başladı ve kızımın büyümesi gibi Nazdizayn sayfam da her geçen gün daha güzel büyüyor ve gelişiyor.

Ayşe Şen'in Başarı Hikayesi

Ayşin Ürün
Aysh Natural Cosmetics Kurucusu

Ayşin ben. 2006 yılında Anadolu Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünden mezun oldum. 6 yıl kadar İlaç sektöründe Üretim Sorumlusu olarak görev aldım. 2012 yılında ikinci evladımı kucağıma aldıktan sonra çalışma hayatıma bir süre ara verip iki kız çocuğumla çokça anı biriktirdim.
 

Ayşin Ürün'ün Başarı Hikayesi

Banu Sözen
Clay Craft Design Kurucusu

Girişimimin isminin miniya olması kızlarımın adından geliyor. Minik kelimesinden -mi’yi, Nisan isminden -ni’yi ,Yağmur isminden de -ya’yı alarak @miniyadesign oluştu ve 2018’de hayat buldu.
 

Banu Sözen 'in Başarı Hikayesi

Başak Gülgör
@bagugocraft Kurucusu

Merhaba ben Başak Gülgör. 1982 Gaziantep doğumluyum. Evliyim, dünyalar tatlısı iki kızım var. Ankara’da yaşıyorum. 2004 yılında Dumlupınar Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksek Okulundan mezun oldum.

Başak Gülgör 'ün Başarı Hikayesi

Betül Çelik Çavuş
Fiziksel-Zihinsel-Ruhsal Gelişim Uzmanı

Ben Fiziksel-Zihinsel-Ruhsal Gelişim Uzmanı Betül Çelik Çavuş. Babası Makedon, annesi Çerkez bir Balkan Türküyüm. Çocukluğum bolca oyunlar ile sokakta koşturarak ve anneannem dedem ile karış karış mistik şehirleri, yerleri gezerek geçti.
 

Betül Çelik Çavuş'un Başarı Hikayesi

Buket Çapin
Kişisel Gelişim Uzmanı

Kişisel gelişim uzmanı olarak bireylerin ve kurumların hayat kalitesini arttırmak amacıyla çıktığım bu yolda 2019’dan beri aktif olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim.

 

Buket Çapin 'in Başarı Hikayesi

Çiğdem Altın
Peri Flower Design Marka Kurucusu

Peri Flower Design tüm enerjisini doğadan ve doğallıktan alıyor. Amaç çiçeklerin, ağaçların, denizin, doğanın gücü ve enerjisini insanlara ulaştırmak ve kalplere dokunmak. Bunu yaparken de bir Peri Masalının içine insanları çekmek.

 

Çiğdem Altın 'ın Başarı Hikayesi

Deniz SAYAR YIKMAZ
@marebambino Markasının Kurucusu u

Bilinçaltınızdaki negatif duyguları ve travmaları kökten iyileştirerek, mutlu ilişkilere, hayata “Merhaba!” demek için Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden bize ulaşabilirsiniz.
Birlikte Başarabiliriz.

Deniz SAYAR YIKMAZ'ın Başarı Hikayesi

Deniz Ünal
Afitab.co Markasının Kurucusu

Doğanın bize sunduğu güzelliklerden el işçiliğiyle şekillendirilmiş tütsülük ve dekoratif aksesuarlarımızı günlük hayatınızın bir parçası haline getirmek için sizlere sunuyoruz.

 

Deniz Ünal 'ın Başarı Hikayesi

Dilek Aydın
Tasarımcı & Girişimci

Beni girişimci yapmaya iten nedenlerden biri olan bu yolculuğa güzel işler çıkarabileceğime olan inancımla başladım. Bu alanda kendimi geliştirdikçe, daha çok insana ulaşmak ve daha özgün çalışmalar üretmeyi hedeflediğim için girişimci olmaya karar verdim.

 

Dilek Aydın 'ın Başarı Hikayesi

Duru Özdemir
Sağlıklı Yaşam Koçu

Bilinçaltınızdaki negatif duyguları ve travmaları kökten iyileştirerek, mutlu ilişkilere, hayata “Merhaba!” demek için Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden bize ulaşabilirsiniz.
Birlikte Başarabiliriz.

Duru Özdemir'in Başarı Hikayesi

Ebru Deniz
Lotus Danışmanlık Marka Kurucusu

Yunus  Emre’nin “Bir ben var bende ,benden içerü” sözünü tüm benliğimde yaşayarak, “BİRLİK  VE VARLIK” bilincinde var olurken, beni seçerek gelen tüm canlara nefes olmaya devam edeceğim.

 

Ebru Deniz 'in Başarı Hikayesi

Ebru Körpeağaç ve Melek Apaydın
Angel Art Workz Sanat Atölyesi Marka Kurucuları

Yarattığımız Angel Art Workz markası  ile dekoratif boyama alanında eğitimlerin yanı sıra özel tasarımlarla hem objelerin, hem mobilyaların hem de  yaşam alanlarının tamamına dokunmayı hedefledik.

 

Ebru Körpeağaç ve Melek Apaydın'ın Başarı Hikayesi

Eda Gençalp
@laminaterrazzo Marka Kurucusu

Terrazzo ürünlerimin avantajları ısıya dayanıklı, antibakteriyel, hijyenik, %100 çevre dostu ve beton objelere göre çok daha sağlam olmalarıdır.

 

Eda Gençalp 'ın Başarı Hikayesi

Eda Şirnevai
Diyetisyen, Çocuk Gelişimci ve Thetahealer Eğitmeni

Kendimle çalışmaya başlamak bu girişimin ilk basamağı oldu. Şimdi danışanlarımın her biri ile çalışmalar yapmak bu yolculuğun en iyi ve en güzel yanı oluyor.

 

Eda Şirnevai'nin Başarı Hikayesi

Elif Bozdağ
TROPİQURU Marka Kurucusu

Sağlıklı atıştırmalık adına bir farkındalık oluşturmak, kuru meyve kültürümüzü modernize etmek, kendi ayaklarım üzerine durabilmek, önce çocuklarıma sonra ise hemcinslerime üretken olabilmenin büyüsü hakkında ilham olabilmek hedefleriyle çalışıyorum.

 

Elif Bozdağ 'ın Başarı Hikayesi

Emine Çetin
Yaratıcı Drama Eğitmeni ve Oyuncak Tasarımcısı

Oyuncak dünyası, sonu gelmeyecek üretimleri barındıran çok kıymetli bir sektör. Ülke ekonomisi, aile ekonomisi, sonra da sıcaklık bir gülümseme ile oynanan oyuncaklar. Ne düşünüyorsunuz? Çok kıymetli değil mi?

 

Emine Çetin 'in Başarı Hikayesi

Esra Topal
Uluslarası Theta Healing Eğitmeni ve Uygulayıcısı

Kendimde ve yakın çevremde şahit olduğum dönüşümlerden sonra bu bilgileri daha fazla kişiyle paylaşmalıyım diye düşündüm ve Instagram sayfamda bu bilgileri paylaşmaya başladım.

 

Esra Topal 'ın Başarı Hikayesi

Esra Tuzlukaya
La Picccolo Luna Markasının Kurucusu

Biz La Piccolo Luna olarak daha iyi hizmet vermek adına -markaya yakışır bir şekilde- gerek ev tekstilinde gerekse bebek tekstilinde cilt dostu, alerjen olmayan; kaliteli, yumuşak, %100 pamuklu kumaş ve alerjen olmayan malzemeler seçiyoruz.

 

Esra Tuzlukaya 'nın Başarı Hikayesi

Şeyda Barutçuoğlu
bonito party Marka Kurucusu

Hepimiz kendi hikayemizin kahramanıyız… İnanarak ve güvenerek çıktığım bu yolda çok çalışıp üreterek, gözlem yaparak ve farklılıklar ortaya koyarak yoluma devam edeceğim.

 

Şeyda Barutçuoğlu Başarı Hikayesi

Ezgi İnkaya
Türkiye Rekortmeni Milli Yüzücü

Melody boutique.ist’i bir gecede ve aniden alınmış bir karar ile hayata geçirdim. Sosyal medyada bu kadar çok bu işi yapan varken, ben neden denemiyorum diyerek adım attım.

 

Ezgi İnkaya'nın Başarı Hikayesi

Ezgi Koyuncu Barışman
Happy Baby Marka Kurucusu

Hediye paketi oluşturmayı her zaman çok sevmişimdir ve bebekleri çok severim. Yaptığım araştırmalar sonucunda benzer bir konsept ile ilgili platform bulamadım. “Neden ben yapmıyorum?”

 

Ezgi Koyuncu Barışman'ın Başarı Hikayesi

Filiz Yılmaz
Kuantum Düşünce Tekniği Eğitmeni

İşletmemiz 15. kış dönemine giriyor. Yaklaşık 15 yıldır bu sektörde belli bir yere geldik ve çok şükür kaliteli bir müşteri portföyü oluşturduk.

 

Filiz Yılmaz'ın Başarı Hikayesi

Filiz Kıratoğlu
Eksimayagurmesi Marka Kurucusu

Çok yakında kendi küçük atölyemde yüz yüze eğitimler vermeye başlayacağım.Tabii ki isteyenlere kişiye özel katkısız unlarla ekmek siparişleri hazırlıyorum.

 

Filiz Kıratoğlu'nun Başarı Hikayesi

Filiz Yapar
Karıyer ve Gelişim Koçu

Değerlerimi yaşatmak için çıktığım bu yolda vizyonum, kariyer hedefi olan bireylerle, umut dolu bir topluma dönüşmek adına  faydalı işlere imza atmak.

 

Filiz Yapar 'ın Başarı Hikayesi

Gonca Kahraman
FOTOPARK Marka Kurucusu

Hediye paketi oluşturmayı her zaman çok sevmişimdir ve bebekleri çok severim. Yaptığım araştırmalar sonucunda benzer bir konsept ile ilgili platform bulamadım. “Neden ben yapmıyorum?”

 

Gonca Kahraman 'nın Barışman'ın Başarı Hikayesi

Gözde Korkut
@nanodesign Marka Kurucusu

Severek yapılan her iş her gün mutlu ve hevesle uyanmanızı sağlar. İyi ki başlamışım diyorum.🙏

 

Gözde Korkut 'un Başarı Hikayesi

Gözde Öncüer Pınar
Etik Moda Atölyesi Kurucusu & Moda Tasarımcısı

Hazır giyim koleksiyonlarımız için web sitesi oluşturmaya karar verip, İstanbul’da konsept bir mağazada ürünler satılmaya başladıktan sonra marka ismine “Go Nature” olarak devam etmekteyim.

 

Gözde Öncüer Pınar'ın Başarı Hikayesi

Gülçin Koç
Marka Kurucusu & Turizm Girişimcisi

Bir hayalle yola çıkmak, bunu büyük bir aşkla yapmak, her zaman daha iyisini nasıl yapabiliriz düşüncesiyle geleceği planlamak ticari anlamda da “parayı” da bir sonuç olarak yolunuza çıkarıyor.

 

Gülçin Koç 'un Başarı Hikayesi

Güler Tosunbayraktar
Gwell Marka Kurucusu

Gwell Sağlıklı ve Sürdürülebilir Yaşam Merkezi Aralık 2021 itibariyle değerli danışanlarımıza hizmet vermektedir. Bütünsel bakış açısıyla beslenme ve diyet danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

 

Güler Tosunbayraktar'ın Başarı Hikayesi

Gülser Özkan
Yüksek Mimar & Astroloji Danışmanı

Wellbeing uzmanlığı ile bireysel çalışma yaparak kişinin bünye tipine uygun ayurvedik yaşam tarzı ile sağlıklı yaşam rutinleri üzerine raporlama ve tavsiyelerde bulunuyorum

 

Gülser Özkan 'ın Başarı Hikayesi

Pınar Ünlü Kuda ve Hale Gülbin Ünlü
PH Concept Marka Kurucuaları

Bilinçaltınızdaki negatif duyguları ve travmaları kökten iyileştirerek, mutlu ilişkilere, hayata “Merhaba!” demek için Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden bize ulaşabilirsiniz.
Birlikte Başarabiliriz.

Pınar Ünlü Kuda ve Hale Gülbin Ünlü 'nün Başarı Hikayesi

Halide Özdemir
Seramik & El Sanatları Girişimcisi

Türkiye, varlıklı bir aileye sahip olmayanlar için zor bir ülke. Fakat kendi şansımızı yaratmak ve fırsatları değerlendirmek kendi elimizde.

 

Halide Özdemir 'in Başarı Hikayesi

Hasat Zeytinyağı Butiği

Gwell Sağlıklı ve Sürdürülebilir Yaşam Merkezi Aralık 2021 itibariyle değerli danışanlarımıza hizmet vermektedir. Bütünsel bakış açısıyla beslenme ve diyet danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

 

Hasat Zeytinyağı Butiği 'nin Başarı Hikayesi

Hatice Beyazıt
Evet Couture Marka Kurucusu

Kadın giysi tasarımı ve üretimi adeta vazgeçilmezi olan bir anne kızın, 90’lı yıllarda ihtiyaç olarak gördüğü bu alanda girişimine karar verilmiş oldu.

 

Hatice Beyazıt 'ın Başarı Hikayesi

Hatice YILDIZ
Key Kids Shop Markasının Kurucusu

Beni girişimci yapmaya iten sebeplerden birisi sektöre girdiğim zamanlardaki organik ürünlere ulaşmanın zorluğuydu; hem kendi ihtiyaçlarımı karşılayıp hem de diğer annelere ulaştırmak istemem oldu.

 

Hatice YILDIZ 'ın Başarı Hikayesi

Havva Çaylı
ThetaHealing Master&Science Eğitmeni

Bilinçaltınızdaki negatif duyguları ve travmaları kökten iyileştirerek, mutlu ilişkilere, hayata “Merhaba!” demek için Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden bize ulaşabilirsiniz.
Birlikte Başarabiliriz.

Havva Çaylı 'nın Başarı Hikayesi

Hülya Çıkman
Meridyen Terapi Marka Kurucusu

 Arayış içindeyken kadim doğu tıbbının bilgi ve çalışmaları ile sağlığıma kavuştum ve yönümü bu tarafa döndüm.

 

Hülya Çıkman'ın 'nin Başarı Hikayesi

Hülya Gergi
Ghilly Kozmetik ve Sağlık Ürünleri Kurucusu

Girişimci olmak insana özgüven ve bağımsızlık hissi veriyor. Bir değer yaratıyorum ve bu değer ürün ya da hizmet olarak toplumda yer buluyor. İnsanların hayatında bir etki bırakabiliyor.

 

Hülya Gergi Başarı Hikayesi

Hülya Özdemir
Çıtıpıtı Şeyler Marka Kurucusu

Bilinçaltınızdaki negatif duyguları ve travmaları kökten iyileştirerek, mutlu ilişkilere, hayata “Merhaba!” demek için Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden bize ulaşabilirsiniz.
Birlikte Başarabiliriz.

Hülya Özdemir 'in Başarı Hikayesi

Hülya Serova
Kuantum Düşünce Tekniği Eğitmeni

Önceleri geleneksel ve yaşlı işi olarak kabul edilen örgü şimdi yaş gruplarını aşan popüler bir faaliyet haline geldi. Bir hobiden daha fazlası olarak Instagram, Etsy, Trendyol vb. birçok platformda satılmaya başlandı.

 

Hülya Serova 'nın Başarı Hikayesi

İrem Kılıç
id.est jewelry Marka Kurucusu

Doğal taşları ve kaliteli malzemeleri bulmak çok kolay olmuyor. Uzun zaman araştırmak ve piyasada olan kaliteli ürünleri seçmek uzun bir süreç. Öncelikle tasarımlarımı tamamen kendim çiziyorum

 

İrem Kılıç 'ın Başarı Hikayesi

Liaderm Beauty

Bu safhaya sıfır sermaye ile inanarak, ideallerimiz ve azmimizle geldik. İnsan istedikten sonra her kapı açılır, kendinize güvenin ve sevin, başaracaksınız.

 

Hülya Gergi Başarı Hikayesi

Melike İsmail
Kuantum Düşünce Tekniği Eğitmeni

Her zaman hayalim kendi işimi kurmaktı ama bir türlü hayata geçiremiyordum. Aslında kızımın doğumu ile başladı herşey.

 

Melike İsmail'in Başarı Hikayesi

Mine Yıldıran
Tekstil Mühendisi & Enisma Tekstil Marka Kurucusu

Bir kadın girişimci olarak  mevcut işimi bırakıp bu organizasyonu kurmamda ki en önemli neden insanların, insanca çalışarak daha başarılı işler yapabildiğini önce kendime sonra piyasaya kanıtlamaktı.

 

Mine Yıldıran 'ın Başarı Hikayesi

Ece Uzman
Mor Işık Kurucusu

Yolum en son ise ruhun yolculuğunu inceleyen hermetik astrolojiye çıkarak “Neden bu deneyime bu hayatta çekildim?”

 

Mor Işık'ın Başarı Hikayesi

Naşide Kutal
Kutal Tedarik Hizmetleri Kurucusu

 2019’da emekli olduktan sonra pandemi denen sıkıntılı bir süreç geçirdik tüm dünya olarak. İşte tam o dönemde evde dinlenme döneminde iken e-ticaretin bu dönemde ivme kazanacağını düşünerek, firmamı eşim ve kardeşimin desteği ile kurdum.

 

Naşide Kutal'ın Başarı Hikayesi

Neslihan Aydın
Wesimecmua Akademi Marka Kurucusu

İnsanları bütün olarak ele alıyorum. Aynı bir market sizin tüm ihtiyaçlarını nasıl karşılıyorsa, biz de bu eksiği görüp  Zihinsel, Bedensel ve Ruhsal güzelliğinizi tek merkezden cevaplayabiliyoruz.

 

Neslihan Aydın'ın Başarı Hikayesi

Neslihan Kalyoncu
Recall Healing, Bilinçaltı Dili, Yaşam koçu

“Çocuklara, gençlere daha nasıl katkı olabilirim, onları hayat yolculuklarında nasıl destekleyebilirim?” diye sorduğumda pek çok eğitim almaya başladım ve almaya da devam ediyorum.

 

Neslihan Kalyoncu 'nun Başarı Hikayesi

Nevale Altun
Mor Işık Kurucusu

Başlarda yerel bir marka olmamız sebebi ile sosyal medyadan beklentim olmadığı için takipçi takıntım olmadı hiç ama özellikle pandemi döneminden sonra Türkiye’de gelişen teknoloji kullanımı bizim de hem web sitemizi  hem sosyal medya hesaplarımızı çok daha ileriye taşıdı.

 

Nevale Altun 'un Başarı Hikayesi

Nilay Çelikten Tunçel
Nilevents Marka Kurucusu

Organizasyon sektöründe firma seçenekleri oldukça fazla. Bizi diğer firmalardan ayıran ise ihtiyaca yönelik revize edilebilen paket seçenekleri sunuyor olmamız.

 

Nilay Çelikten Tunçel 'in Başarı Hikayesi

Özge Halime KUNT
Yaşam Koçluğu & NLP Eğitmeni

“Başlayacağım ama nereden başlayacağımı  bilemiyorum, yaşadığım hayat hayal ettiğim hayata benzemiyor, değişmek istiyorum, çocuklarım ile nasıl sağlıklı ve güvenli bir ilişki kurabilirim bilmiyorum.”

 

Özge Halime KUNT 'un Başarı Hikayesi

Nuran Erez TURAN
İlahiyat-Halkla İlişkiler-Psikoloji Yazarı

Adam öldürmek veya kötü davranışlar kader değildir. Hırslarına yenilen insanlar suç işler. Manevi hastalıkların, fiziki hastalıklardan daha tehlikeli ve korkunç sonuçları vardır.Bu yüzden her yaştan insan mutlaka doğru düşünme sanatı eğitimlerine katılmalıdır.

 

Nuran Erez TURAN 'ın Başarı Hikayesi

Özlem Özkurt
Kadın Giyim Modelisti

Bu işin çekirdeğinden yetişip her alanda bilgiye sahip olmak ve artık yapabileceğimin daha iyisini ve fazlasını yapmayı istemek beni bu düşünceye itti. Ülkü hanım ve Girişimci Kadınlar Grubu ile tanışmam bana gerçekten büyük bir cesaret ve güç verdi.

 

Özlem Özkurt 'un Başarı Hikayesi

Özlem Sayılgan
Happy Times Design Marka Kurucusu

Şu an yolun çok başındayım. Markamı sosyal medyada daha başarılı yansıtmam gerektiğini düşünüp Sevgili Ülkü Hür sayesinde Girişimci Kadınlar Grubu ile tanıştım. Öğrenmeye ve üretmeye devam ediyorum. İnanıyorum herşey çok güzel olacak.

 

Özlem Sayılgan'ın Başarı Hikayesi

Öznur Kahraman
Elif Aksesuar Marka Kurucusu

Bilinçaltınızdaki negatif duyguları ve travmaları kökten iyileştirerek, mutlu ilişkilere, hayata “Merhaba!” demek için Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden bize ulaşabilirsiniz.
Birlikte Başarabiliriz.

Öznur Kahraman 'ın Başarı Hikayesi

Pınar Çece
@pinarilesaglikliyasam Sayfası Kurucusu

Tüm ürünler ile deneyimli bir bağ kurdum. Özel eğitim seminerlerine giderek aldığım her bilgiyi aktarırken vereceğim her detay onun bütünsel sağlığını ve yaşadığı doğayı korumaya yönelik olacaktır.

 

Pınar Çece 'nin Başarı Hikayesi

Pınar Savaşal
Linar Hobby Marka Kurucusu

Asıl mesleğim Gıda Mühendisliği, uzun yıllar bu sektörde hizmet verdim. Çalıştığım şirkette Türkiye’de tümcafé zincirlerine menüler tasarlıyor ve tedariğini sağlıyorduk. İnanılmaz keyifli giden işimi oğlum olunca bırakmam gerekti.

 

Pınar Savaşal 'ın Başarı Hikayesi

Savniye Bilgen
Uluslararası Profesyonel Koç

Beni girişimci yapmaya iten neden, öncelikli olarak hayat amacıma yakın olan bir meslek yapma isteği oldu. Bu da önce kendi dönüşümümü başlatmak sonra da bu ivmeyi  kendi dönüşümünü başlatmak isteyen bir çok insana döndürerek, bu alana kendimi adamak oldu.

 

Savniye Bilgen'in Başarı Hikayesi

Seda Can
Nefes & Fonksiyonel Yaşam Koçu

Bilinçaltınızdaki negatif duyguları ve travmaları kökten iyileştirerek, mutlu ilişkilere, hayata “Merhaba!” demek için Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden bize ulaşabilirsiniz.
Birlikte Başarabiliriz.

Seda Can 'ın Başarı Hikayesi

Selma Özmıhçı
Natural Anne Marka Kurucusu

Doğal ve temiz içerikli malzemelere ulaşımı kolaylaştırarak, sürdürülebilir yaşama katkı sağlamak bizim bu girişimdeki en büyük desteğimizdir.

 

Selma Özmıhçı 'nın Başarı Hikayesi

Selma Adaş
Mayu Baby Collection Marka Kurucusu

Türkiye şartlarındaki imkanlar doğrultusunda kadınların gücünü göstermek ve bir marka yaratmak arzusuyla bu sektöre başlamış bulunmaktayız. Yeni ürünler üretmek, bu ürünleri farklı insanların beğenisine ve kullanımına sunmak paha biçilemez bir duygu.

 

Selma Adaş 'ın Başarı Hikayesi

Sema Ekici
Uzman Psikolojik Danışman

ODTÜ Psikoloji bölümündeki eğitim hayatım bana çalışma hayatımda çok önemli bir temel oluşturdu. Değişik sektörlerde çalışma olanağı bulmam ise daha fazla insan tanıma ve sorunlara farklı açılardan bakıp, çözüm odaklı bakış açımı genişletmeme olanak sağladı.

 

Sema Ekici 'nin Başarı Hikayesi

Seray BULUT ÜNSAL
EVS MİMARLIK & İÇ MİMARLIK Marka Kurucusu

Mimarlık, hem soyut kavramları hem de sanatı barındıran somut bir gerçekti benim için. 

Zeka maceradır, heyecandır, coşkudur.” – Osho

Seray BULUT ÜNSAL 'ın Başarı Hikayesi

Sevtap Hasret
@by_sevtap Marka Kurucusu

Yaklaşık 1 yıl önce Girişimci Kadınlar grubu ve harika insan Ülkü Hür ile tanışmam ile birlikte bu girişimcilik hikayem, aldığım eğitimler ve bu grubun katkıları ile hızlı bir yükselişe geçmemi sağladı.

 

Sevtap Hasret 'in Başarı Hikayesi

Selma Adaş
Mayu Baby Collection Marka Kurucusu

Türkiye şartlarındaki imkanlar doğrultusunda kadınların gücünü göstermek ve bir marka yaratmak arzusuyla bu sektöre başlamış bulunmaktayız. Yeni ürünler üretmek, bu ürünleri farklı insanların beğenisine ve kullanımına sunmak paha biçilemez bir duygu.

 

Selma Adaş 'ın Başarı Hikayesi

Şafak EMİRSATI
Sonnenin Dünyası Marka Kurucusu

GKG’na dahil olduktan sonra kadınların başarma gücü sanırım beni girişimci olmaya itti. Çünkü birgün güvenli liman olan kamudaki işimden ayrılıp, “Hobim İşim Olsun” sloganıyla kendime bir yol çizmek istiyorum.

 

Şafak EMİRSATI 'nın Başarı Hikayesi

Şule Bozok
Sereyal Marka Kurucusu

Çevremdeki pek çok arkadaşım öğünlerini zamanında yiyememekten ya da sağlıklı beslenememekten bahsediyorlardı. Ben ev hanımı olduğum için bu sıkıntının boyutunu anlayamıyordum.

 

Şule Bozok 'un Başarı Hikayesi

Şule TEK
Happy Bakery Workshop Marka Kurucusu

Pandemi döneminde eve kapanınca online ekşi mayalı ekmek eğitimi almıştım ve aileme sağlıklı ekmekler yapmaktı amacım. Yaptığım ekmekleri sayfamda yayınlayınca çok beğenildi.

 

Şule TEK 'in Başarı Hikayesi

Şükran Arslan
Lioness Designer Marka Kurucusu

23 yıl çalıştığım firmadan ayrıldıktan sonra ben de kendi işimi yapabilir miyim? Etrafıma fayda sağlayabilir miyim?” sorularına cevap aradığım icin girişimci olmayı seçtim.

 

Şükran Arslan 'ın Başarı Hikayesi

Tetyana Çelebi
Theta Healing Master&Science eğitmeni

Seni yoluna çıkartan senin yaşam amacın, derin bilgelik.  Yoluna devam etmeni sağlayan disiplin, kararlılık ve odaklanma olacaktır. Başarırsın. Bunu biliyorum.

 

Tetyana Çelebi'nin Başarı Hikayesi

Yeşim Büyükata
Güzellik Sektörü Usta Öğretici & Eğitim Uzmanı

2009da başladığım girişimim BDA Academy ( Beauty Design Academy- Özel Yeşim Büyükata Güzellik ve Estetisyenlik Kursu) ile en az 5000 müşteri ve öğrenci portföyüne ulaştım.

Yeşim Büyükata 'nın Başarı Hikayesi

Zeynep Karaağaç
Kuantum Düşünce Tekniği Eğitmeni

Şu an finansal anlamda bir çıkış arıyorsan ve kendini maddi ve manevi ileriye taşımak istiyorsan bu fırsat tam sana göre. Yapman gereken tek şey ne mi? Bir adım atmak sonrası mı?

 

Zeynep Karaağaç 'ın Başarı Hikayesi

Ayten Ediz KARA
arkeomozaik Kurucusu

Arkeoloji severek okuduğum bir bölüm olsa da profesyonel olarak çalışma şansı bulamadım. Hobi olarak tanıştığım mozaik sanatına ise bir süredir ürün ortaya koyma ve workshop çalışmaları ile devam ediyorum.

Ayten Ediz KARA'nın Başarı Hikayesi

Bilgen Arı
gri.flamingo Kurucusu

İsmim Birgen Arı. 17 yıl kurumsal hayattan sonra kızımla büyümeyi seçtim.  5 yıl önce hobi olarak seçtiğim takı tasarım kursları, takı malzemelerimi üretmeye doğru her gün öğrenerek gelişiyor ve büyüyor.

Bilgen Arı'nın Başarı Hikayesi

Emine Kaldık
@hfsboutique Kurucusu

Merhaba, ben Emine Kaldık. @hfsboutique sayfasının sahibiyim. Anaokulu öğretmenliğinden sonra el örgü ve deri çanta yapımı işiyle meşgulüm. Tasarıma meraklı olduğum için çocukluğumdan beri hep bir ilgim vardı.

Emine Kaldık 'ın Başarı Hikayesi

ESY Beauty Güzellik Merkezi

ESY Beauty Güzellik Merkezi olarak ilkelerimiz hayata hep pozitif ve güleryüz ile bakmak olmuştur. Bu yüzden içimizdeki güzelliklerin dışa yansıması ile beraber ruhumuza iyi gelecek hedeflerimiz var.

 

ESY Beauty Güzellik Merkezi 'nin Başarı Hikayesi

H. Arda Eğilmez
design_by_safir Kurucusu

Ben H.Arda Eğilmez. design_by_safir‘in kurucusuyum. 1976 Ankara doğumluyum. İlkokul itibariyle İzmir’e geldik ve tüm eğitim hayatım İzmir’de geçti.

H. Arda Eğilmez'in Başarı Hikayesi

İnci Aylin Özveren Kaygın
Happy Caretta Kurucusu

İsmim Birgen Arı. 17 yıl kurumsal hayattan sonra kızımla büyümeyi seçtim.  5 yıl önce hobi olarak seçtiğim takı tasarım kursları, takı malzemelerimi üretmeye doğru her gün öğrenerek gelişiyor ve büyüyor.

Bilgen Arı'nın Başarı Hikayesi

Nükhet Demiray
BiDünyaBoncuk Kurucusu

Merhaba. Ben Nükhet Demiray. 1972 İstanbul doğumluyum. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Evliyim ve 1 oğlum var. 7 yıl süren bankacılık iş hayatımdan sonra oğlumun erken doğumu nedeniyle çalışma hayatına geri dönmedim.

 

Nükhet Demiray'ın Başarı Hikayesi

Pınar Dönmez Çakmak
rigel_kids'in Kurucusu

Ben Pınar Dönmez Çakmak.1984 İstanbul doğumluyum.13 yıl bankacılık deneyiminden sonra 2020 Yılında Rigel Kids sayfasını kurdum. 

Pınar Dönmez Çakmak'ın Başarı Hikayesi

Selva Çapan Aydın
peynir_sarayi Kurucusu

Ben, SELVA ÇAPAN AYDIN. Ardahan Göle Doğumluyum. Çocuk Gelişimi bölümü mezunuyum. 24 yıllık evliyim 3 çocuk annesiyim.
 

Selva Çapan Aydın'ın Başarı Hikayesi

Şebnem Aycan Köylüoğlu
@Nil’s&Mia Mia Kurucusu

Merhaba, ben Şebnem Aycan Köylüoğlu.  @Nil’s&Mia Mia markasının kurucusuyum. Küçük hanımefendileri şık ve gösterişli saray dokumaları ile buluşturuyorum.
 

Şebnem Aycan Köylüoğlu'nun Başarı Hikayesi

Tuğba Kavak
Tay Danışmanlık Kurucusu

Hedefim istihdam sektöründe iş arama, eleman ve eleman bulma konularında öncü olmak. Sektörde neredeyse 20 yıla yakındır var olduğumuz için güvenilir, ulaşılabilir ve empati ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
 

Tuğba Kavak 'ın Başarı Hikayesi

Yasemin Kayrak
Tiens Distribütörü

Ben Yasemin Kayrak. 1980 Bursa doğumluyum. 2006 yılından beri İstanbul’da ikamet ediyorum. Çevre Mühendisiyim. Evli ve iki çocuk annesiyim.
 

Yasemin Kayrak'ın Başarı Hikayesi

Yasemin Rençber Ünal
ru_nun Kurucusu

Ben Yasemin Rençber Ünal. Mimar bir annenin temiz beslenme için verdiği mücadele ile açtığı rafine şekersiz, glutensiz, vegan sayfama hoş geldiniz.
Rafine şekersiz, glutensiz, vegan çikolata ve atıştırmalıklarla başta sağlık sorunları, alerjik bünye, uygulanan diyetler nedenlerle bu ürünlerden mahrum kalan herkesi mutlu etmek için ru_nun sayfasını açtım.

Yasemin Rençber Ünal'ın Başarı Hikayesi

Yeşim Ergen
Yaşam Koçu

İstanbul’da ikamet ediyorum. 3 çocuk annesiyim. 2 yıldır aktif olarak profesyonel yaşam koçluğu yapmaktayım.
 

Yeşim Ergen 'in Başarı Hikayesi

Tuğba Kavak
Tay Danışmanlık Kurucusu

Hedefim istihdam sektöründe iş arama, eleman ve eleman bulma konularında öncü olmak. Sektörde neredeyse 20 yıla yakındır var olduğumuz için güvenilir, ulaşılabilir ve empati ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
 

Tuğba Kavak 'ın Başarı Hikayesi

Yasemin Kayrak
Tiens Distribütörü

Ben Yasemin Kayrak. 1980 Bursa doğumluyum. 2006 yılından beri İstanbul’da ikamet ediyorum. Çevre Mühendisiyim. Evli ve iki çocuk annesiyim.
 

Yasemin Kayrak'ın Başarı Hikayesi

Yasemin Rençber Ünal
ru_nun Kurucusu

Ben Yasemin Rençber Ünal. Mimar bir annenin temiz beslenme için verdiği mücadele ile açtığı rafine şekersiz, glutensiz, vegan sayfama hoş geldiniz.
Rafine şekersiz, glutensiz, vegan çikolata ve atıştırmalıklarla başta sağlık sorunları, alerjik bünye, uygulanan diyetler nedenlerle bu ürünlerden mahrum kalan herkesi mutlu etmek için ru_nun sayfasını açtım.

Yasemin Rençber Ünal'ın Başarı Hikayesi

Yonca Cankeleş
@yonca_art Kurucusu

İsmim Yonca Cankeleş. İstanbulluyum. Evliyim. Ruh ikizim kocam ve 19 yaşında , güzeller güzeli kızımla Silivri’de yaşıyoruz. İngilizce Öğretmeniyim. Benim hikayem de aslında klasik bir hikaye.
 

Yonca Cankeleş'in Başarı Hikayesi

Zeynep Akdağ 'ın
@purple_pink_handmade Kurucusu

Ben Zeynep Akdağ. @purple_pink_handmade hesabının sahibiyim. Battaniye, yastık, örgüye dair ürünler üretmekteyim ve daha çok kişiye özel ürünler örmekteyim. 1976 İstanbul doğumluyum ve Teknik Lise Makine ressamlığı mezunuyum. Özel sektörde Pazarlama/Reklam alanında çalıştım.
 

Zeynep Akdağ 'ın Başarı Hikayesi

Zeynep Çınaroğlu
değiştir.hayatini Kurucusu

Merhaba, değiştir.hayatini hesabının sahibi ben Zeynep Çınaroğlu. 12 Aralık 2002 tarihinde kendim ve annem için çıktığım yolculukla bir çok kişiye ilham olduk ve olmaya da devam ediyoruz.
 

Zeynep Çınaroğlu'ın Başarı Hikayesi

Aylin Sungur
GG Handycraft Kurucusu

Ben Aylin Sungur. Uzun yıllar özel sektörde çalıştıktan sonra emekli oldum. Aldığım eğitimlerle her zaman kendimi geliştirmek öncelikli amacım oldu. Gençlik yıllarımda uzun süre hem okul takımında hem de farklı spor kulüplerinde lisanslı basketbolcuydum.
 

Aylin Sungur 'un Başarı Hikayesi

Tülay Duman
@PeritozuSeramik Kurucusu

Ben Tülay Duman. 1975 İstanbul doğumluyum. Evliyim ve bir kız çocuğu annesiyim. 22 yıllık özel sektördeki çalışma hayatım son çalıştığım şirketten ayrılmamla sonlandı.
 

Tülay Duman 'ın Başarı Hikayesi

Alaz Tan
Mimar / Dizegnia Mağazaları Sahibi

Merhaba Ben Alaz Balıklı Tan, 1988 yılında İzmir’de doğdum. Bornova Anadolu Lisesi ve 2014 yılında Viyana Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünü bitirdim.O zamanlar her yeni mezun genç gibi kendimi çok önemli sanıyordum.

Alaz Tan'ın Başarı Hikayesi

Burcu Güneş
burcugunes_official Kurucusu

Merhaba, ben Burcu. Selçuk Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi Lisans programlarını tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümünü bitirdim.

Burcu Güneş 'in Başarı Hikayesi

Mail Bültenimize Kaydolun Ücretsiz Bonuslardan Haberdar Olun!

Online kurslarımızda güncellemeye gidildiğinden canlı yayın tarihlerimiz henüz belirlenmemiştir. Eğitimlerimizi ve canlı yayın tarihlerimizi anında öğrenmek için mail bültenimize kaydolun.